Chronisch ziek – Een site met allerlei interviews en verhalen over mensen met een chronische ziekte en nog veel meer.

Diabetes Shout – Een leuke site voor jongeren waar je commentaar kun leveren op bepaalde onderwerpen die bij Diabetes horen

Stichting Eendiabetes – Een platform voor jonge mensen met type 1 diabetes (tussen ongeveer 18 en 35 jaar oud). Ze verzamelen alle informatie die op het gebied van type 1 diabetes te vinden is en delen hun ervaringen.

Youth-R-Well.com – Een site voor jongeren met een vorm van reuma. Je kunt er met elkaar praten op het forum en chatten. Of vragen stellen aan ervaringsdeskundigen.

Jongeren met MS – Een site voor en door jongeren met MS.

Jong en Reuma – Site van UMC Utrecht voor jongeren met een vorm van reuma. Met o.a. filmpjes, ervaringsverhalen en vele tips op het gebied van medicijnen, studie, werk, vrije tijd, liefde, sex en kinderen.

CC Jong – Voor jongeren met een chronische darmziekte zoals Crohn, colitis ulcerosa etc. Met o.a. een forum, blogs en stukken over liefde, relatie, studie en werk.

CF Café – Site voor jongeren met de longziekte Cystic Fibrosis

Jongeren met Autisme – Een site voor jongeren met een vorm van autisme

Reuma togehter – Stichting die dingen organiseert voor jongeren met alle soorten reuma

Intermobiel- Een leuke site met allerlei informatie, verhalen, tips, artikelen enzovoort over het leven met beperking en/of chronische ziekte.

Cyberpoli – Site voor jongeren met astma, coeliakie, diabetes, hartenkinderen en IBD

Kinnik – Site van de GGZ voor kinderen/jongeren met problemen of een ziekte op psychisch gebied

GGZ Kinderen en Jeugd – Nog een site van de GGZ voor kinderen en jongeren met een psychische aandoening

Meiden met HMS/EDS – Een forum voor meiden met HMS/EDS

Jongeren met Sjögren – Een forum voor jongeren met de reumatische systeemziekte Syndroom van Sjögren. Omdat lotgenoten contact heel waardevol is.

Vera Vitaal -  Een site voor jongeren met epilepsie

Op eigen benen - een site met informatie op allerlei gebieden over een aandoening hebben/chronisch ziek zijn.

NVBS jongeren - contactgroep voor jongeren en studenten met een visuele beperking

Hoezo Anders? – Site voor jongeren met functiebeperking. Je kunt op de site ervaringsverhalen lezen, links vinden en nog veel meer. Erg leuk!

Reuma uitgedaagd - Site voor jongeren tussen de 16 en 25 jaar die traingen willen en kunnen volgen reuma de baas te worden!

Jackies – Een site voor jongeren met een spierziekte.

JongenFibro - De blog voor en door jonge mensen met fibromyalgie, een positief platvorm!

Touw in eigen handen – Een algemeen forum voor chronisch/langdurig zieke jongeren

Weet jij nog een goeie site? Meld het ons en we zetten hem er tussen!